RYSOWANIE GŁOWY
CZYLI WPROWADZENIE DO PORTRETÓW

 Ludzka głowa od wieków jest tematem niezliczonych dzieł. Nic w tym dziwnego, zważywszy jak dużo można wyrazić nawet za pomocą samych ust czy oczu. Te zajęcia poświęcone są zrozumieniu i umiejętność oddania anatomii głowy w rysunku - zdolności kluczowej dla uchwycenia podobieństwa w portrecie, ale też istotnej we wszystkich pracach przedstawiających postać ludzką.

Czytaj więcej...

RoPKURS RYSUNKU DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 Kurs rysunku dla początkujących umożliwia zapoznanie się z wszystkimi podstawowymi zagadnieniami rysowania realistycznego. Unikalna metodyka, którą wypracowała nasza szkoła rysunku, pozwala nawet osobom bez żadnego doświadczenia na efektywną naukę.
  Zajęcia te to również okazja do zrozumienia i sprawdzenia w praktyce co dzieje się w głowie rysownika przy pracy. Dzięki temu uczestnicy nie tylko zwiększają w widoczny sposób swoje umiejętności, ale też mają ułatwiony późniejszy ich rozwój.

[czytaj więcej]

RoP2RUCH I PRZESTRZEŃ

 Kurs przeznaczony dla osób, które opanowały już podstawy warsztatu rysowniczego i pragną rozwijać go dalej. Zajęcia te skupiają się na kwestii zarówno świadomego, jak i intuicyjnego budowania przestrzeni w rysunku, a także oddawania naturalności ułożenia ciała oraz wrażenia ruchu przy rysowaniu człowieka.

[czytaj więcej]

RncoP

 Podobnie jak RYSUNEK OD PODSTAW, kurs ten obejmuje wszystkie podstawowe zagadnienia związane z realistycznym rysowaniem. Poziom trudności ćwiczeń na tym kursie jest zmodyfikowany pod kątem osób, które już rysują, ale chciałby usystematyzować i uzupełnić swoją wiedzę o podstawach warsztatu.

[czytaj więcej]

PORTRETY I KARYKATURY
CZYLI SZTUKA ODDAWANIA PODOBIEŃSTWA

 Niektórzy potrafią intuicyjnie uchwycić podobieństwo modela, nawet w kilku kreskach. Dla innych to czarna magia. Na tych zajęciach przekonasz się, że to umiejętność jak każda inna. Niezależnie od tego czy wolisz realistyczne portrety, czy karykatury, kurs ten pomoże Ci odkryć sekret oddawania podobieństwa.

Czytaj więcej...

Komiks od Podstaw

 Kurs ten pokazuje jak zabrać się do robienia komiksu; jak sprawić by był wyjątkowy i czego się wystrzegać. Jak zakomponować stronę, zaprojektować postacie ciekawe dla czytelnika i przygotować wciągającą historię. Chcesz narysować komiks ale nie wiesz od czego zacząć? Interesuje Cię Batman, Kajko i Kokosz albo manga? Może po prostu masz dość realistycznego rysowania i chcesz w prosty sposób przekazać myśl? To jest kurs dla Ciebie!

[czytaj więcej]

GO

 Zajęcia Grup Otwartych nastawione są na wsparcie indywidualnej ścieżki rozwoju każdego z uczestników. W ich ramach możliwe jest doskonalenie umiejętności zarówno rysunkowych, jak i malarskich. Uczestnicy pracują według wybranego programu, otrzymując na bieżąco korekty ukierunkowane pod kątem ustalonych wcześniej celów.

[czytaj więcej]

promocje facebook
www.crea-szkola.pl