Nasi Nauczyciele

nauczyciele-lŁUKASZ ZAGRODZKI

Artysta grafik (warszawska ASP) oraz trener rozwoju osobistego (Wydział Psychologii UW; Szkoła Trenerów TROP).

Rysuje, maluje i projektuje.

Zafascynowany działaniem ludzkiego umysłu, zwłaszcza w aspekcie tego co jest, a co nam się tylko wydaje; a także na czym polegają umiejętności nazywane potocznie "talentem". Lubi przyglądać
się rzeczywistości i odkrywać ją ciągle na nowo.

Miłośnik planszówek i książek Terry'ego Pratchetta.

nauczyciele-jJANUSZ KOMOROWSKI

Zafascynowany komiksem aktor/grafik. Lubi skrajności.
 Komiks i teatr.
 Fantasy i science-fiction.
 Kabanosy z masłem orzechowym.

Wykształcenie z Łódzkiej Filmówki pomaga mu tworzyć ciekawe postacie i scenariusze, które trzymają się kupy. Z kolei studia na ASP dały mu możliwość poznania profesjonalnego warsztatu.

W wolnych chwilach porównuje superbohaterów z mitycznymi archetypami i załamuje się, widząc w porannej gazecie pomysły które dopracowywał przez ostatni tydzień.

nauczyciele mMARIA BOHDAN

Od dziecka związana ze sztukami plastycznymi. Zdeterminowana, żeby żyć z pasji i dla pasji.

Absolwentka studiów na wydziale edukacji artystycznej APS. Plastyk, grafik, charakteryzatorka; aktualnie - montażystka filmowa.

Uważa, że warto w pracy czerpać z jak najszerszych doświadczeń - sama miała okazję pracować zarówno z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi, hobbystami jak i profesjonalnymi filmowcami.

Kocha zwierzęta, naturę i długie spacery. Wieczorami ogląda swoje ulubione filmy.

nauczyciele o2ALEKSANDRA ZALECIŁO-ŁAZARSKA

Na co dzień specjalistka od szkoleń i rozwoju pracowników w międzynarodowej korporacji; po godzinach dzieli się swoją pasją - szeroko pojętym rękodziełem.

Jako trenerka ma na swoim koncie rozliczne zajęcia i warsztaty, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Czas wolny - gdy akurat nie tworzy kolejnego dzieła użytkowego - spędza malując, tańcząc rock'n'rolla/swinga oraz grając w planszówki z mężem.

nauczyciele aANIA RUDZIŃSKA

W wielkim skrócie: teatr, glina, kawa i emocje.

Z wykształcenia – pedagog i plastyk.

Charakteryzatorka; tworzy peruki artystyczne, maski oraz kostiumy sceniczne. Dodatkowo - aktorka teatru sztuki mimu, pasjonatka choreografii teatralnej oraz tańca z wachlarzami bojowymi.

W pracy z dziećmi wykorzystuje wiedzę i umiejętności wyniesione ze studiów, a także doświadczenie nabyte przy prowadzeniu zajęć teatralnych dla najmłodszych.

promocje facebook
www.crea-szkola.pl