NAUCZYCIELE

nauczyciele-l

ŁUKASZ ZAGRODZKI

Artysta grafik (warszawska ASP) oraz trener rozwoju osobistego (Wydział Psychologii UW; Szkoła Trenerów TROP).
Rysuje, maluje i projektuje.
Zafascynowany działaniem ludzkiego umysłu, zwłaszcza w aspekcie tego co jest, a co nam się tylko wydaje; a także na czym polegają umiejętności nazywane potocznie „talentem”. Lubi przyglądać
się rzeczywistości i odkrywać ją ciągle na nowo.
Miłośnik planszówek i książek Terry’ego Pratchetta.
nauczyciele-j

JANUSZ KOMOROWSKI

Zafascynowany komiksem aktor/grafik. Lubi skrajności.
Komiks i teatr.
Fantasy i science-fiction.
Kabanosy z masłem orzechowym.
Wykształcenie z Łódzkiej Filmówki pomaga mu tworzyć ciekawe postacie i scenariusze, które trzymają się kupy. Z kolei studia na ASP dały mu możliwość poznania profesjonalnego warsztatu.
W wolnych chwilach porównuje superbohaterów z mitycznymi archetypami i załamuje się, widząc w porannej gazecie pomysły które dopracowywał przez ostatni tydzień.
nauczyciele-m

MARIA BOHDAN

Od dziecka związana ze sztukami plastycznymi. Zdeterminowana, żeby żyć z pasji i dla pasji.
Absolwentka studiów na wydziale edukacji artystycznej APS. Plastyk, grafik, charakteryzatorka; aktualnie – montażystka filmowa.
Uważa, że warto w pracy czerpać z jak najszerszych doświadczeń – sama miała okazję pracować zarówno z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi, hobbystami jak i profesjonalnymi filmowcami.
Kocha zwierzęta, naturę i długie spacery. Wieczorami ogląda swoje ulubione filmy.
nauczyciele-o2

ALEKSANDRA ZALECIŁO-ŁAZARSKA

Na co dzień specjalistka od szkoleń i rozwoju pracowników w międzynarodowej korporacji; po godzinach dzieli się swoją pasją – szeroko pojętym rękodziełem.
Jako trenerka ma na swoim koncie rozliczne zajęcia i warsztaty, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Czas wolny – gdy akurat nie tworzy kolejnego dzieła użytkowego – spędza malując, tańcząc rock’n’rolla/swinga oraz grając w planszówki z mężem.
nauczyciele-a

ANIA RUDZIŃSKA

W wielkim skrócie: teatr, glina, kawa i emocje.
Z wykształcenia – pedagog i plastyk.
Charakteryzatorka; tworzy peruki artystyczne, maski oraz kostiumy sceniczne. Dodatkowo – aktorka teatru sztuki mimu, pasjonatka choreografii teatralnej oraz tańca z wachlarzami bojowymi.
W pracy z dziećmi wykorzystuje wiedzę i umiejętności wyniesione ze studiów, a także doświadczenie nabyte przy prowadzeniu zajęć teatralnych dla najmłodszych.