fbpx

DLA DOROSŁYCH

Kurs rysunku dla dorosłych

Zajęcia w naszej szkole skierowane są przede wszystkim do osób dorosłych i dopasowane do różnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy wolisz rysować, czy malować i czy masz duże, niewielkie czy też zerowe doświadczenie – u nas znajdziesz odpowiedni kurs dla siebie.

Wiemy, że różne osoby mają różne potrzeby, dlatego nasze zajęcia obejmują zarówno zróżnicowane tematy, jak i metody pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten o naszych kursach, zajrzyj do naszego tekstu: Każdy może rysować

Zgłoś się już teraz na indywidualne konsultacje – Twoje umiejętności mogą okazać się wyższe od tego, co sam o nich myślisz! Z chęcią ustalimy Twoje doświadczenie i dobierzemy odpowiednie zajęcia do Twojego poziomu.

Szczególnie polecamy

 

Wciąż masz wątpliwości czy rysowanie jest dla Ciebie? Możesz to sprawdzić na naszym jednodniowym warsztacie.
Stosowane na nim metody dają dobry wgląd w sposób pracy na kursie RYSUNEK OD PODSTAW.

Kurs rysunku dla początkujących umożliwia zapoznanie się z wszystkimi podstawowymi zagadnieniami rysowania realistycznego. Unikalna metodyka, którą wypracowała nasza szkoła rysunku, pozwala nawet osobom bez żadnego doświadczenia na efektywną naukę.

Pozostałe kursy podstawowe

Kursy rysunku dla dorosłych prowadzone przez naszą szkołę to bardzo dobrej jakości zajęcia praktyczne pod opieką wykwalifikowanych instruktorów. Nasze kursy są dobierane tematycznie oraz pod względem umiejętności. Nasz kurs rysunku pozwoli Ci na zapoznanie się ze wszystkimi zagadnieniami rysowania, a na kursie malarskim poznasz szczegółowo różne aspekty pracy kolorem. Dlatego ważne jest umówienie się na pierwsze konsultacje, by sprawdzić swój poziom umiejętności i wybrać odpowiedni kurs dla Ciebie.

Szykujesz się do zdawania na studia artystyczne?
A może do liceum plastycznego?

W obu wypadkach – to sekcja dla Ciebie. 🙂

Już rysujesz, ale chcesz to robić lepiej i bardziej świadomie?

Te zajęcia pozwolą Ci lepiej zrozumieć główne aspekty rysunku realistycznego.

Kurs ten pokazuje jak zabrać się do robienia komiksu; jak sprawić by był wyjątkowy i czego się wystrzegać. Jak zakomponować stronę, zaprojektować postacie ciekawe dla czytelnika i przygotować wciągającą historię.

Polecamy też tym, którzy – czy to w storyboardach, w ilustracji czy jeszcze inaczej – chcą opowiadać historie obrazem.

Te zajęcia pozwalają opanować lepiej główne aspekty malarstwa (i pracy kolorem w ogóle).

Choć w nazwie jest 'Wprowadzenie’ to wiemy z praktyki, że sprawdzają się dobrze nie tylko dla początkujących ale też średnio doświadczonych, a nawet profesjonalistów.

Dla tych, którzy preferują intuicyjną metodę nauki.

Polecamy także wtedy, gdy potrzebujesz indywidualnie dopasowanego programu zajęć.

Inne zajęcia dla dorosłych

Jeśli tylko chcesz rozwijać się artystycznie, przyjdź do nas lub zapisz się online na nasz kurs. Pamiętaj! Każdy może rozpocząć naukę rysunku/malarstwa dla dorosłych już teraz!

Stopień zaawansowania i rodzaj zajęć dobieramy indywidualnie (po konsultacji) dla każdego. Dlatego nie ma obawy, że zajęcia i warsztaty artystyczne nie będą przystosowane dla Ciebie. W naszej pracowni nauczysz się technik rysunkowych, studium martwej natury, studium postaci i wiele innych. Sprawdź dostępne kursy!

Pracujesz i nie masz czasu na swoją pasję? Nic straconego – oferujemy także dla dorosłych kurs rysunku i malarstwa w formie indywidualnych zajęć. Sprawdź: zajęcia-indywidualne i napisz do nas tutaj lub na dole strony.

    Nauka rysunku to nasza pasja, którą chcemy przekazywać dalej na dopasowanych i odbywających się w przyjaznej atmosferze zajęciach!

    Nie czekaj i już teraz zgłoś się na zajęcia ?. Zapraszamy

    ? Masz pytanie? Napisz poniżej! ?