GRUPA OTWARTA DZIECIĘCA

Wakacyjne warsztaty plastyczne “Grupa Otwarta Dziecięca” przeznaczone są dla uczestników w wieku 8-12 lat. Celem zajęć plastycznych jest rozwój umiejętności rysunkowych i malarskich – zarówno tworząc z natury (gdy pogoda dopisuje – w plenerze), jak i wyobraźni. Podczas warsztatów skupiamy się na pracy indywidualnej – ustalamy z każdym dzieckiem zakres oraz technikę tworzonych prac i na bieżąco podaje korekty, mocne strony prac oraz wskazówki.

Podczas zajęć dzieci uczą się m.in.:

oddawać kształty i proporcje
budować światłocień
kształtować przestrzeń w rysunku
użyć barw w pracach

Warsztaty są okazją do:

rozwijania umiejętności obserwacji przy rysowaniu z natury – tak przedmiotów, jak i ludzi
ćwiczenia kreatywności przy tworzeniu prac z wyobraźni
odkrywania swojego twórczego potencjału

DLA KOGO:

Na te zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci 8-12 lat, które chcą rozwijać zdolności rysunkowe i malarskie. W przypadku starszych dzieci polecamy regularną GRUPĘ OTWARTĄ oraz GRUPĘ OTWARTĄ PLENEROWĄ (dla 16-latków i starszych:także RYSUNEK W PIGUŁCE).

4 spotkania 3-godzinne (12 godzin)

004-map

MIEJSCE:

ul. Sienkiewicza 4, lok. 8 (Warszawa)

300 zł (całość)
lub 90 zł (pojedyncza lekcja)

Materiały ustalamy na pierwszych warsztatach indywidualnie dla każdego dziecka. Na początek na pewno przydadzą się:

blok A3