DLA DZIECI

MAŁY – WIELKI ARTYSTA

Zajęcia przeznaczone dla młodszych dzieci (8-13), nastawione na rozwój wrażliwości plastycznej oraz kreatywności. Mają elastyczną strukturę, w której to uczestnicy wyznaczają kierunek: program to zbiór propozycji, z których dzieci wspólnie wybierają te do realizacji (jeśli chcą – włączając też dodatkowe, własne pomysły). Pozwala to na rozwijanie u nich – poza warsztatem artystycznym – także twórczego myślenia, samodzielności myślenia i działania oraz umiejętności dochodzenia do konsensusu.

czytaj więcej…

GRUPA OTWARTA DZIECIĘCA

Grupa Otwarta Dziecięca przeznaczona jest zarówno dla młodszych (8-12), jak i starszych (12-16) uczestników. Ich celem jest rozwój umiejętności rysunkowych i malarskich – zarówno tworząc z natury, jak i wyobraźni. Skupiamy się na pracy indywidualnej – prowadząca ustala z każdym dzieckiem zakres oraz technikę tworzonych prac i na bieżąco podaje korekty, mocne strony prac oraz wskazówki.

czytaj więcej…

RYSUNEK OD PODSTAW

Kurs rysunku dla starszych dzieci i młodzieży (a także dorosłych), który umożliwia zapoznanie się z wszystkimi podstawowymi zagadnieniami rysowania realistycznego. Unikalna metodyka, którą wypracowała nasza szkoła rysunku, pozwala nawet osobom bez żadnego doświadczenia na efektywną naukę.

Zajęcia te to również okazja do zrozumienia i sprawdzenia w praktyce co dzieje się w głowie rysownika przy pracy. Dzięki temu uczestnicy nie tylko zwiększają w widoczny sposób swoje umiejętności, ale też mają ułatwiony późniejszy ich rozwój.

czytaj więcej…