GRUPA OTWARTA DZIECIĘCA

Grupa Otwarta Dziecięca to warsztaty plastyczne przeznaczone dla młodszych nastolatków (11-14 lat). Celem zajęć  jest rozwój umiejętności rysunkowych i malarskich – zarówno tworząc z natury, jak i wyobraźni. Przy tej formie zajęć plastycznych skupiamy się na pracy indywidualnej – prowadzący ustala z każdym dzieckiem zakres oraz technikę tworzonych prac i na bieżąco podaje mocne strony prac oraz wskazówki.

Podczas zajęć dzieci uczą się m.in.:

oddawać kształty i proporcje
budować światłocień
kształtować przestrzeń w rysunku
użyć barw w pracach

Warsztaty są okazją do:

rozwijania umiejętności obserwacji przy rysowaniu z natury – tak przedmiotów, jak i ludzi
ćwiczenia kreatywności przy tworzeniu prac z wyobraźni
odkrywania swojego twórczego potencjału

DLA KOGO:

Na te zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci wieku 11-14 lat, które chcą rozwijać zdolności rysunkowe i malarskie. Sporadycznie do grupy przyjmujemy też 10- i 15- latki choć zwykle proponujemy im kursy dedykowane dla tych grup wiekowych (MAŁY WIELKI ARTYSTA+ dla 10-latków oraz GRUPĘ OTWARTĄ dla 15-latków).
14-latki zapraszamy również na zajęcia KOMIKS OD PODSTAW.

005-alarm-clock

CZAS TRWANIA:

16 spotkań 3-godzinnych (48 godzin)
calendar

NAJBLIŻSZY TERMIN:

004-map

MIEJSCE:

Tamka 31/22 (Warszawa)
006-wallet

CENA:

950 zł (cały semestr),
525 zł (8 kolejnych spotkań),
lub 80 zł (pojedyncze spotkanie próbne)

POTRZEBNE MATERIAŁY:

Materiały ustalamy na pierwszych warsztatach indywidualnie dla każdego dziecka. Na początek na pewno przydadzą się:

blok A3
kartki A4 (szkicownik lub luźne kartki)
ołówki: HB, 2B oraz 6B lub 8B
gumka chlebowa
gumka zwykła
temperówka

Chcesz się od razu zapisać? KLIKNIJ TUTAJ

Masz pytanie? Napisz poniżej!