SPECJALNIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Nie masz żadnego doświadczenia w rysowaniu/malowaniu, ale chcesz je nabyć?

Jesteś we właściwym miejscu! Czytaj dalej:

Naprawdę żadnego doświadczenia i nic nie rysujesz od czasów plastyki w szkole? W takim razie polecamy na początek RYSUNEK OD PODSTAW.
Cośtam rysujesz ale niewiele? RYSUNEK OD PODSTAW to wciąż dobry pomysł, choć możesz też śmiało iść na KURS KOMIKSU lub MALARSTWA jeśli wolisz.
Rysujesz sporo, ale daleko temu do profesjonalizmu? Spokojnie, między początkującym a profesjonalistą jest spora przestrzeń – umów się na INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ by ustalić jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy.

Uwaga! Nasze kursy dla początkujących przeznaczone są dla dorosłych oraz starszych nastolatków (zwykle 16+). Młodszym osobom polecam kursy z sekcji ZAJĘĆ DZIECIĘCYCH.

Wciąż masz wątpliwości czy rysowanie jest dla Ciebie? Możesz to sprawdzić na naszym jednodniowym warsztacie.
Stosowane na nim metody dają dobry wgląd w sposób pracy na kursie RYSUNEK OD PODSTAW.

Kurs rysunku dla początkujących umożliwia zapoznanie się z wszystkimi podstawowymi zagadnieniami rysowania realistycznego. Unikalna metodyka, którą wypracowała nasza szkoła rysunku, pozwala nawet osobom bez żadnego doświadczenia na efektywną naukę.

Kurs ten pokazuje jak zabrać się do robienia komiksu; jak sprawić by był wyjątkowy i czego się wystrzegać. Jak zakomponować stronę, zaprojektować postacie ciekawe dla czytelnika i przygotować wciągającą historię. Chcesz narysować komiks ale nie wiesz od czego zacząć? Interesuje Cię Batman, Kajko i Kokosz albo manga? Może po prostu masz dość realistycznego rysowania i chcesz w prosty sposób przekazać myśl? To jest kurs dla Ciebie!

Zajęcia te umożliwiają zapoznanie się krok po kroku z różnymi aspektami pracy kolorem – tak od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Są okazją do zrozumienia zasad i rozwinięcia subtelności postrzegania barw otaczającej nas rzeczywistości.