PRZYGOTOWANIE NA ASP

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą zdawać na Akademię Sztuk Pięknych lub inną uczelnię artystyczną (kierunki takie jak: grafika, malarstwo, sztuka nowych mediów). Celem jest szybki i efektywny rozwój warszatu rysowniczego oraz malarskiego, przede wszystkim pod kątem przygotowania teczki prac oraz przećwiczenia tematow i zadań egzaminacyjnych.

Niezależnie od tego czy:

do egzaminów pozostał Ci rok czy lat kilka
dysponujesz dużą lub małą ilością czasu wolnego w tygodniu
masz już na koncie uczestnicwo w zajęciach z rysunku, posiadasz tylko doświadczenie w samodzielnym rysowaniu lub też jesteś osobą całkiem początkującą pomożemy Ci skutecznie przygotować się do planowanych studiów.

Z każdym zainteresowanym umawiamy się na bezpłatną konsultację. Jest ona okazją do obejrzenia i omówienia dotychczasowych prac, a także indywidualne dopasowanie programu przygotowań (zwykle obejmują one zajęcia 2 lub 3 razy w tygodniu przez rok, choć dużo zależy tu od poziomu wyjściowego oraz wybranego wydziału/uczelni).

Jeśli interesuje Cię, jak taki program może wyglądać, zerknij na PRZYKŁADOWY PROGRAM przygotowany na potrzeby jednego z naszych uczniów (pamiętaj, że to tylko przykład – zadzwoń lub napisz by umówić się na konsultację i ustalić program dopasowany do Twoich potrzeb).