fbpx

ZAPISZ SIĘ

ZANIM SIĘ ZAPISZESZ

Poniżej znajdziesz formularz zapisów.
Jeśli nie masz pewności na jakie zajęcia chcesz się zapisać, odezwij się do nas:
telefonicznie: 791 79 73 71
na e-mail: kontakt@crea-szkola.pl
lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i pomożemy w wyborze.

W razie potrzeby możesz też umówić się na bezpłatną konsultację (polecane zwłaszcza w przypadku przygotowujących się do zdawania na studia artystyczne).

Pamiętaj, że – poza wyjątkowymi przypadkami – rezygnując z zajęć już po zapisaniu się, nie masz możliwości otrzymania zwrotu wniesionej opłaty.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, wypełnij formularz na dole strony (jeśli masz mniej niż 18 lat zapisu dokonują rodzice).

Po wysłaniu zgłoszenia poczekaj na potwierdzenie dostępności miejsca. Po nim pozostanie jedynie przesłanie potwierdzenia opłaty za kurs.

Przelewu dokonaj na konto:
78 1140 2004 0000 3802 7400 8144

w tytule przelewu umieszczając:
swoje imię i nazwisko
nazwę/grupę kursu
rodzaj opłaty (np. „całość” / „zajęcia 1-4” / data pojedynczego spotkania)

JAK ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA SWOJE DZIECKO?

Podobnie jak osobę dorosłą; pamiętaj jedynie aby:
zaznaczyć „Chcę zapisać dziecko”
wypełnić dodatkowe pola oznaczone gwiazdką
w tytule przelewu podać imię i nazwisko dziecka

  FORMULARZ ZAPISÓW

  *Pola obowiązkowe
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie:
  *Zapisów
  Oferty i materiałów dodatkowych

  Chcę zapisać dziecko  Przed wysłaniem upewnij się, czy wypełnione są wszystkie pola oznaczone "*"

  Administratorem danych osobowych jest Szkoła Rysunku CREA, mieszcząca się przy ul. Wilczej 35/41, lok. 21 w Warszawie (kod pocztowy: 00-678).
  Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Łukasz Zagrodzki (kontakt@crea-szkola.pl).
  Dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  ZAPISY – realizacja zapisów na nasze zajęcia oraz przekazywanie informacji związanych z udziałem w nich
  NEWSLETTER – przesyłanie informacji dotyczących naszych usług (w tym: terminów, okresowych promocji oraz nowych elementów oferty) oraz udostępnianie dodatkowych informacji i materiałów edukacyjnych.
  Dane w tych celach przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W przypadku wyrażenia zgody w zakresie OFERTA, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne.
  W przypadku konieczności komunikacji papierowej lub przekazania fizycznej przesyłki, dane osobowe mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom, wyłącznie w celu dostarczenia przesyłki.
  Przekazane dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.
  Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018 r. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  Podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie w każdym z trzech podanych zakresów (ZAPISY, OFERTA, MATERIAŁY) są dobrowolne.
  Podanie oznaczonych danych oraz zgoda na ich przetwarzanie w zakresie ZAPISÓW przez okres niezbędny do realizacji usługi są warunkiem złożenia zamówienia. Konsekwencją ich niepodania, bądź braku zgody na przetwarzanie będzie brak możliwości zamówienia usługi.