ZAPISZ SIĘ

ZANIM SIĘ ZAPISZESZ

Jeśli nie masz pewności na jakie zajęcia chcesz się zapisać, odezwij się do nas:
telefonicznie: 791 79 73 71
na e-mail: kontakt@crea-szkola.pl
lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i pomożemy w wyborze.

W razie potrzeby możesz też umówić się na bezpłatną konsultację (polecane zwłaszcza w przypadku przygotowujących się do zdawania na studia artystyczne).

Pamiętaj, że – poza wyjątkowymi przypadkami – rezygnując z zajęć już po zapisaniu się, nie masz możliwości otrzymania zwrotu wniesionej opłaty.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, wypełnij poniższy formularz (jeśli masz mniej niż 18 lat zapisu dokonują rodzice).

Możesz też wysyłać maila na: kontakt@crea-szkola.pl (wiadomość powinna zawierać wszystkie dane oraz zgody oznaczone w poniższym formularzu gwiazdką (*).

Po otrzymaniu od nas odpowiedzi potwierdzającej dostępność miejsca, pozostaje jedynie przesłanie potwierdzenia opłaty za kurs.

Dane do przelewu znajdziesz TUTAJ; w tytule przelewu umieść:
swoje imię i nazwisko
nazwę/grupę kursu
rodzaj opłaty (całość / 1 rata z 2 / 1 rata z 4)

JAK ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA SWOJE DZIECKO?

Wypełnij poniższy formularz, lub – jeśli wolisz – prześlij maila na: kontakt@crea-szkola.pl 
(wiadomość powinna zawierać wszystkie dane oraz zgody oznaczone w poniższym formularzu jedną (*) lub dwoma gwiazdkami (**).

Po otrzymaniu od nas odpowiedzi potwierdzającej dostępność miejsca, pozostaje jedynie przesłanie potwierdzenia opłaty za kurs.

Dane do przelewu znajdziesz TUTAJ; w tytule przelewu umieść:
imię i nazwisko dziecka
nazwę/grupę kursu
rodzaj opłaty (całość / 1 rata z 2 / 1 rata z 4)

FORMULARZ ZAPISÓW

*Pola obowiązkowe **Pola obowiązkowe przy zapisywaniu dziecka
*Jestem osobą pełnoletnią.

*Zapoznałem się z REGULAMINEM szkoły i akceptuję jego treść.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie:
*Zapisów
Oferty
Materiałów dodatkowych

Chcę zapisać dziecko
Przed wysłaniem upewnij się, czy wypełnione są wszystkie pola oznaczone "*"

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Rysunku CREA, mieszcząca się przy ul. Sienkiewicza 4, lok. 8 w Warszawie (kod pocztowy: 00-015).
Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Łukasz Zagrodzki (kontakt@crea-szkola.pl).
Dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
ZAPISY – realizacja zapisów na nasze zajęcia oraz przekazywanie informacji związanych z udziałem w nich
OFERTA – przesyłanie informacji dotyczących naszych usług (w tym: terminów, okresowych promocji oraz nowych elementów oferty)
MATERIAŁY – udostępnianie dodatkowych informacji oraz materiałów edukacyjnych.
Dane w tych celach przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W przypadku wyrażenia zgody w zakresie OFERTA, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne.
W przypadku konieczności komunikacji papierowej lub przekazania fizycznej przesyłki, dane osobowe mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom, wyłącznie w celu dostarczenia przesyłki.
Przekazane dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.
Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018 r. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie w każdym z trzech podanych zakresów (ZAPISY, OFERTA, MATERIAŁY) są dobrowolne.
Podanie oznaczonych danych oraz zgoda na ich przetwarzanie w zakresie ZAPISÓW przez okres niezbędny do realizacji usługi są warunkiem złożenia zamówienia. Konsekwencją ich niepodania, bądź braku zgody na przetwarzanie będzie brak możliwości zamówienia usługi.