PROMOCJE I ZNIŻKI

ZNIŻKI STAŁE

ZNIŻKA DLA ZNAJOMYCH
Nowy uczeń powołujący się osobę polecającą otrzymuje 10% zniżki na wybrane zajęcia.
Osoba podana jako polecający również otrzymuje 10% zniżkę na wybrany kurs w tym samym semestrze.

Osobą polecającą może być ktoś, kto uczestniczył w naszych zajęciach lub właśnie się na nie zapisuje; oznacza to, że ze zniżki może skorzystać dwójka nowych uczniów zapisując się wspólnie. Powołanie się na osobę wymaga podania przy zapisach – za zgodą tej osoby – jej imienia i nazwiska.

ZNIŻKA DLA AKTYWNYCH
Osoby, które zapiszą się na kilka zajęć równolegle otrzymują zniżkę 40% na drugi kurs
oraz zniżkę 80% kolejne kursy.

Zniżka obejmuje zajęcia odbywające się w tych samych tygodniach. Przy różnej długości kursów lub kursach tylko częściowo się zazębiających, zniżką objęte są tylko zajęcia z tygodni wspólnych dla wszystkich kursów. Zniżka nie dotyczy Warsztatów Twórczych.

ZNIŻKA SPECJALNA DLA STUDENTÓW APS
Osoby studiujące na Akademii Pedagogiki Specjalnej otrzymują 10% zniżki na wybrane zajęcia.

Korzystający z tej zniżki zobowiązanie są do okazania legitymacji studenckiej lub zaświadczenia o studiowaniu na pierwszych zajęciach. Zniżkę tę można łączyć ze Zniżką dla Znajomych.

ZNIŻKI OKRESOWE

PROMOCJE DLA FANÓW
Dla osób, które są fanami naszej strony na Facebooku mamy przygotowane specjalne promocje. Są to zniżki lub też inne promocje o ograniczonym czasie trwania. Opis aktualnej promocji specjalnej znajduje się na naszym fanpage’u w zakładce PROMOCJE I ZNIŻKI.

O ile nie napisano inaczej, poszczególne zniżki i promocje nie łącza się ze sobą. Pełny opis zniżek stałych w regulaminie.