PROMOCJE I ZNIŻKI

ZNIŻKI STAŁE

ZNIŻKA DLA ZNAJOMYCH
Nowy uczeń powołujący się osobę polecającą otrzymuje 10% zniżki na wybrane zajęcia.
Osoba podana jako polecający również otrzymuje 10% zniżkę na wybrany kurs w tym samym semestrze.

Osobą polecającą może być ktoś, kto uczestniczył w naszych zajęciach lub właśnie się na nie zapisuje; oznacza to, że ze zniżki może skorzystać dwójka nowych uczniów zapisując się wspólnie. Powołanie się na osobę wymaga podania przy zapisach – za zgodą tej osoby – jej imienia i nazwiska.

ZNIŻKA DLA AKTYWNYCH
Osoby, które zapiszą się na kilka zajęć równolegle otrzymują zniżkę 40% na drugi kurs oraz możliwość bezpłatnego udziału w innych kursach.

Zniżka dotyczy: Kursów dla Początkujących, Kursów Profilowanych oraz Zajęć dla Dzieci.
Przy różnej liczbie godzin, zniżka dotyczy krótszego z kursów. Bezpłatny udział w dalszych zajęciach jest możliwy w miarę dostępnych miejsc w grupach.

ZNIŻKA DLA STAŁYCH UCZNIÓW
Osoby, które ukończyły przynajmniej dwa pełne kursy mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na kolejne. Jej wysokość ustalamy indywidualnie, w zależności od ilości odbytych godzin zajęć.

Zniżkę tę można łączyć ze Zniżką za Polecenie. Jeden semestr Przygotowania na ASP liczy się jako jeden pełny kurs.

ZNIŻKA SPECJALNA DLA STUDENTÓW APS
Osoby studiujące na Akademii Pedagogiki Specjalnej otrzymują 10% zniżki na wybrane zajęcia.

Korzystający z tej zniżki zobowiązanie są do okazania legitymacji studenckiej lub zaświadczenia o studiowaniu na pierwszych zajęciach. Zniżkę tę można łączyć ze Zniżką dla Znajomych.

O ile nie napisano inaczej, poszczególne zniżki i promocje nie łącza się ze sobą. Pełny opis zniżek stałych w regulaminie.