ZAWIESZENIE ZAJĘĆ
12 marca 2020
ZAJĘCIA WAKACYJNE – NA ŻYWO, JUŻ OD 20.07
29 czerwca 2020

Sytuacja kryzysowa się przedłuża, a ponieważ, tak jak i Wy nie chcemy siedzieć bezczynnie w domu, ruszamy z wersją zdalną naszych zajęć. 🙂

Potrzebne – poza przyborami plastycznymi – sprzęty to:
telefon z aparatem oraz laptop lub tablet z mikrofonem i kamerką.

W wersji zdalnej odbywać się będą:
RYSUNEK OD PODSTAW
WPROWADZENIE DO MALARSTWA
KOMIKS OD PODSTAW
GRUPA OTWARTA
GRUPA OTWARTA DZIECIĘCA

Jeżeli sytuacja unormuje się przed końcem czerwca jest możliwość zrealizowania ostatnich kilku zajęć już w pracowni.

Ze względu na przerwę, którą teraz mieliśmy daty zakończenia kursów podane w TERMINARZU są orientacyjne (poszczególne kursy będą przedłużone na początek lipca lub z dodatkowymi terminami spotkań tak, żeby jednak skończyć w czerwcu).
Do końca marca możliwe jest jeszcze dołączenie do wszystkich zajęć (potem tylko do Grup Otwartych).

Pozostałe zajęcia dziecięce (MAŁY-WIELKI ARTYSTA oraz MAŁY-WIELKI ARTYSTA+ ruszą normalnym trybem w pracowni w momencie gdy przywrócone też będą lekcje w szkołach publicznych)

Comments are closed.